2019-03-11 (2)

ترندهای مد بهار و تابستان

صنعت فشن که به عنوان یکی از آلوده‌ترین صنایع شناخته می‌شود، در کالکشن بهار/تابستان ۲۰۲۰ خود سعی کرد تا به آلودگی و هوای کره‌ی زمین بپردازد. Gabriela Hearst اولین برندی بود که به این مسئله پرداخت و بعد از او، گوچی هدف از خنثی کردن کربن خالص را کاهش و جبران همه میزان انتشار کربن از زنجیره خود اعلام کرد. 

 

 

برش در قسمت هایی از لباس

شرکت مادر Kering swiftly با اعلام بی طرفی متعهد به صحبت نکردن در مورد آلودگی بود.اما برخی برند ها با نشانه هایی در محیط ران وی خود به این مسئله پرداختند. دیور با استفاده از درخت هایی که برای کاشت در منطقه شهری لندن اماده شده بودند به این موضوع پرداخت. لوئی ویتون از فضایی مینیمال استفاده کرد و با صندلی های کاج سفید که از جنگل های کاج در منطقه لندز فرانسه امده اند نمایش خود را اجرا کرد و طبق اعلام خودشان بعد از نمایش توسط سازمان ArtStock تغییر شکل داده شده‌اند. ابتکارات ریزبینانه‌تری نیز وجود داشت: در لندن ، رولان مورت برای برند چوب لباسی Arch & Hook با ایجاد چوب لباسی‌هایی که از پلاستیک‌های بازیافت شده از دریا ساخته شده بودند همکاری کرد. 

و اما راجع به ترند بهار و تابستان 2020 اگر به دنبال کت‌های تاکسیدو هستید باید به کالکشن لویی ویتون نگاه کنید و یا اگر به دنبال پارچه های Tweed(پارچه پشمی نازک) می گردید شنل بهترین گزینه است. به همین ترتیب بسیاری از عناصر کلاسیک در این فصل قابل رویت هستند، مانند کت های جین، کت های بلند و پیراهن ها با مناسب ترین ترکیب بندی ها و همچنین رنگ های نئون که در حال گسترش هستند. در ادامه با

دیدگاه بگذارید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. موارد ضروری با * نشان داده شده اند.